BLOG

BLOG

 • Sosyal Ağ Web Siteleri
  Sosyal Ağ Web Siteleri
  Bireylerin toplum içerisinde geçirdikleri zamanlarında ne kadar sıkıldıklarını biliriz. Belki de hayatının monotonluğu nedeni ile kişilerin kendilerine olan önemleri bile azalmış olabilir. bu neden ile evlerinde yalnız yaşayan kişilerin bile gece olduğunda dertleşmelerini ve onları yalnızlıktan kurtaracak bir sisteme ihtiyaçları olduğunu görürüz. Onları yalnızlıktan kurtaracak olan uygulama ise hiç şüphesiz sosyal ağ sitelerinden başka bir uygulama olamaz.
 • iPhone & iPad için e-posta hesabı kurulumu
  iPhone & iPad için e-posta hesabı kurulumu
  ?iPhone veya iPad üzerine yönetim panelinizden aktif hale getirdiğiniz bir e-posta hesabınızı rahatlıkla kurabilirsiniz. Sahip olduğunuz bir mail adresi ve o adrese giriş yapabileceğiniz doğru şifreniz elinizde mevcut ise, ilk önce uygulamalardan mail hesabı kurmak için mail uygulamasına giriş yapın. Ardından aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.
 • Android Cihazlara E-Posta Hesabı Kurulumu
  Android Cihazlara E-Posta Hesabı Kurulumu
  Android işletim sistemine sahip cep telefonu veya tablet üzerine, yönetim panelinizden aktif hale getirdiğiniz bir e-posta hesabınızı rahatlıkla kurabilirsiniz.
 • ANAHTAR KELİME TEKNİKLERİ
  ANAHTAR KELİME TEKNİKLERİ
  SEO yani arama motoru optimizasyonu' nun amacı arama motorlarında üst sıralarda listelenmektir. Anahtar kelime ise bir yazıda konuyu yansıtan kelime ve kelime gruplarırdır. Tek bir kelime olacağı gibi kelime grubuda olabilir. Kullanıcıların herhangi bir konu ile ilgili arama motoruna (Google, Youtube vs..) yazdıkları kelime veya kelime gruplarına anahtar kelime denir. Seo' da anahtar kelime teknikleri uygulaması için, ilk olarak doğru anahtar kelimeyi, kelimeleri seçmeliyiz. Çünkü anahtar kelimemizi doğru seçmek web sitemizin kullanıcılar tarafından bulunması demektir. Fakat bunlar için doğru anahtar kelimeleri seçmemiz gerekir.
 • Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım?
  Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım?
  Bugün dünya üzerindeki birçok şirket işlerini web sitesi kullanmadan yürütüyor. İnternet sürekli olarak geleceğe ve gelişime açık olduğundan, işletmeniz de bu gelişimi karşılamakla yükümlüdür. Ticaret yapan bir şirket, online bir işletmeye sahip değilse ya da online işletmesiyle gerektiği kadar ilgilenmiyorsa, satışları düşer ve ek kazançlar elde edemez.

BİZİ TERCİH EDENLER

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Barbaros Hayrettin Pa?a Mah, 1992. Sokak, No:16, Kat:10, Daire:209 Vetro City Residence Esenyurt / ?stanbul

0212 620 74 21

info@ustunweb.com

Web Tasarım, İnternet Site Tasarımı, Web Yazılım 2014 © Üstün Web Yaz?l?m ve Tasar?m Hizmetleri. ALL Rights Reserved. Üstün web
Kapat

Popup Banner