Web Tasarım

Web Tasarım

Tek bir ürün veya hizmet tanıtımı için en iyi reklam biçimi mikro site!

Belli bir ürün veyaz hizmeti tanıtan küçük çaplı web sitelerine verilen genel addır. Herhangi bir ürün veyaz hizmetinizi ön plana çıkarmak için yapılması gereken etki bir çalışma biçimidir. Mikro siteler sadece bir konuyu ele alarak yapıldıkları için kullanıcıya iligili ürünle iligli çok daha geniş bilgi vermeyi sağlar. İlgili anahtar kelimelerde arama motorlarında çıkma oranları normal sitelere göre daha yüksektir.
 
Mikro sitelerin ürün veya hizmetinizin içeriğine göre sayfa sayıları değişebilir. Ürünü anlatan bir ana sayfa ürün ile ilgili bilgiler varsa online satış sistemi gibi eklentiler ile genişletilebilirler.
 
Mikro siteler, kurumsal sitelerin hızını yavaşlatacak flash, göseller, içerikler gibi öğeleri ana siteden ayırarak yeni bir site oluşturur. Bu nedenle hem iligli ürün çok daha geniş tanıtılabilir hemde ana sitede kullanamayacağınız kadar içerik görsel ve flashlar kullanılabilir.
 
Örneğin bir inşaat firması her yeni yaptığığı projeyi tanıtan yeni bir mikro site yaptırabilir. Böylece firmaya ait kurumsal sitedeki oluşuma zarar vermeden çok daha etkili bir sunum yapabilir. Mikro sitelerle hedef kitlenize ulaşmanız çok daha kolaydır bu nedenle oldukça fazla tercih edilir.

 

BİZİ TERCİH EDENLER

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Barbaros Hayrettin Paşa Mah, 1992. Sokak, No:16, Kat:10, Daire:209 Vetro City Residence Esenyurt / İstanbul

0212 620 74 21

info@ustunweb.com

Web Tasarım, İnternet Site Tasarımı, Web Yazılım 2014 © Üstün Web Yazılım ve Tasarım Hizmetleri. ALL Rights Reserved. Üstün web
Kapat

Popup Banner